0 800 500 708 Безкоштовно на території України
Передзвонити
Зворотний дзвінок
Відміна
Оплатити
Акція "Приведи друга"
Акція "Приведи друга"

Любі наші абоненти, дозвольте привітати Вас з Великоднем та представити Вашій увазі нову програму для наших користувачів «Приведи друга». 

Умови цієї програми прості та привабливі. Суть полягає в тому, що Ви запрошуєте нового користувача приєднатись до мережі інтернет. Далі після здійснення підключення, новий користувач (той, кого запросили) заповнює форму і отримує бонус від компанії BELCOM, у вигляді безкоштовного користування послугою протягом 7 днів. Активний користувач (той, хто запросив нового абонента), після того як відбулося підтвердження, отримує у подарунок 2 місяці абсолютно безкоштовного користування послугою. Дана програма передбачає максимально допустиму кількість запрошених друзів-2, за кожну особу Ви зможете отримати по 2 місяці безкоштовного користування послугою. 

Ви можете запросити друзів, колег, батьків, кого завгодно. Ця послуга буде гарним подарунком чи компліментом. Давайте разом долучатись та користуватись благами цивілізації.

Сьогодні, в світі нових технологій, ні одна сучасна людина не може уявити свого життя без інтернета. Це безцінне сховище корисної інформації та людського досвіду. Отже, зробіть розумний вибір провайдера у користь високої швидкості, великій мережі покриття та індивідуальному  підходу до кожного користувача.


Термін дії акції до 31.12.2018Як отримати бонус по програмі «Приведи друга»:

Користувач якого запросили приєднатись до мережі, повинен в Особистому кабінеті перейти в розділ «Додатково» та обрати пункт «Приведи друга»


В поле ввести ID користувача який запросив приєднатися до нашої компанії, та натиснути "Подякувати".


Користувач якого запросили отримує бонус у вигляді 7 днів користування послугою, а користувач який запросив отримує свій бонус, про що в нього з’явиться відповідне повідомлення в Особистому кабінеті.